۴ راه استفاده از پخش زنده اینستاگرام برای برندها

۴ راه استفاده از پخش زنده اینستاگرام برای برندها
0

شبکه اجتماعی را می‌توان به یک خیابان دوطرفه تشبیه کرد در عین حال که می‌توان از طریق آن به سرعت نظر مخاطب را شنید، همچنین می‌توان به همان سرعت محتوای مورد نظرتان را به دست مخاطب رساند. امکان جدید اینستاگرام یعنی پخش زنده فرصتی است که با آن می‌توان به هردو نتیجه دست یافت.

۱) جلسه پرسش و پاسخ

یکی از تعاملی‌ترین راه‌ها برای ارتباط با مخاطبین پاسخ دادن به پرسش‌های آنها است حال آنکه با استفاده از پخش زنده مخاطب می‌تواند ارتباط بیشتری با صفحه شما برقرار کند. با استفاده از آن تعامل مخاطب با صفحه شما بیشتر می‌شود زیرا که راحت‌تر با برند شما و کارکنان برند شما آشنا می‌شود. در مجموع می‌توان گفت با استفاده از این روش و استمرار دادن آن مخاطبان ارتباط بسیار قوی با برند شما برقرار خواهند کرد زیرا که برند شما را به عنوان برند در لحظه پاسخگو خواهند شناخت.

۲) رونمایی محصول جدید

با استفاده از پخش زنده می‌توان رونمایی محصول جدید برند را پوشش داد و سریعا همه از اخبار شما مطلع شوند و در زمانی کوتاه مخاطبان بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند. به عنوان مثال می‌توان به شرکت نیسان اشاره کرد که معرفی یکی از آخرین محصولات خود را به صورت پخش زنده انجام داد.

۳) معرفی پشت صحنه برند

از زمان معرفی استوری، بسیاری از برندها شروع به استفاده از آن با استفاده از داستان‌های مختلف جهت معرفی پشت صحنه برند خود کردند. پخش زنده یکی دیگر از راه‌هایی خواهد بود که بتوانید با استفاده از آن پشت صحنه برند خود را به بهانه‌هایی همچون تولد کارکنان معرفی کنید.

۴) اعلام همکاری

در صورتی‌که برند شما به تازگی با برند دیگر قرارداد شراکت و یا همکاری منعقد می‌کند چه بسا که می‌توان خبر این همکاری را به صورت پخش زنده به اطلاع مخاطبان‌تان برسانید.

برای دانلود اینستاگرام برای اندروید می‌توانید از اینجا و دانلود اینستاگرام برای iOS می‌توانید از اینجا اقدام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.