wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7 vc_responsive bs-ll-a" dir="rtl">

ابزارهای جایگزین گوگل آنالتیک

ابزارهای جایگزین گوگل آنالتیک
0

پس از اپل در چند روز گذشته گوگل تحریم علیه کاربران ایرانی را سخت‌تر کرده است. درنتیجه‌ی این سخت‌ها کاربران ایرانی از این پس نمی‌توانند از حساب کاربری گوگل آنالتیک خود استفاده کنند. اما همیشه راهی برای مقابله با مشکلات وجود دارد. ۴ ابزاری که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم جایگزینی برای گوگل آنالتیک بوده و کمک می‌کنند تحلیل بهتری روی عملکرد وب‌سایت خود داشته باشید:

۱- Mixpanel

این سایت امکان استفاده از پلت‌فرم‌هایی را برای شما مهیا می‌کند که به کمک آن تمام اعضای سازمان شما می‌توانند درک عمیقی از سفر مشتری در سایت داشته باشند. شما به کمک ابزارهای این سایت می‌توانید به چشم‌انداز خوبی از عملکرد سایت خود برسید و از ابزارهای سریع برای توسعه‌ی سایت استفاده کنید.

ابزارهای این سایت به شما کمک می‌کنند که تغییرات مورد نظر خود را روی هر پلت‌فرمی تنها در عرض چند دقیقه یا چند ساعت اعمال کنید. تمام اعضای تیم شما از کادر اجرایی گرفته تا تحلیل‌گران داده می‌توانند گزارش‌های مورد نظر را در کمترین زمان دریافت کنند. الگوریتم‌های یادگیرنده‌ی ماشین این سایت نسبت به زمان حساس هستند. بنابراین هیچ‌کدام از تغییرات مهم در متریک‌های خود را از دست نخواهید داد. این پلت‌فرم‌ها، ناهنجاری‌های موجود در داده را تشخیص داده و بلافاصله برای شما نوتیفکیشن ارسال می‌کنند. تصمیم‌های سریعی که بر اساس دیتای استخراج شده گرفته می‌شوند، باعث ماندگاری مشتری‌های برند شما می‌شوند. شما با استفاده از تست A/B و نقشه‌ی سفر مشتری می‌توانید تجربه‌ی خوبی را برای کاربران خود رقم بزنید.

آدرس سایت: www.mixpanel.com

 

۲- Adobe Analytics

این ابزار به شما کمک می‌کند که به شناخت بهتر و دقیق‌تری از مشتری‌های خود برسید. ببینید آن‌ها چه چیزی نیاز دارند، چه می‌خواهند و به چه چیزی اعتقاد دارند. همچنین می‌توانید ارزشمندترین مشتری‌های خود را شناسایی کرده و کسب‌و‌کار خود را با استفاده از برطرف کردن نیازهای آن‌ها به جلو پیش ببرید.

هوش دیجیتال به شما کمک می‌کند که تجربه‌ی منحصربه‌فردی را برای مشتری‌های خود رقم بزنید. پلت‌فرم‌های هوش دیجیتال این ابزار حرکت دقیق مشتری‌ها در سایت و ابزارهای مورد استفاده‌ی آن‌ها را به شما نشان می‌دهند.

آدرس سایت: www.adobe.com

 

۳- HubSpot

شما با استفاده از این ابزار می‌توانید کمپین‌های تبلیغاتی موثر برگزار کنید و مشتری‌های جدیدی را به سمت برند خود جذب کنید. این ابزارها امکان ساخت وب‌سایت، بلاگ، صفحات فرود و قالب‌های ایمیل در هر قالبی را برای شما مهیا می‌کنند. سادگی ویرایش محتوا و طراحی سایت از جمله امکانات اصلی این ابزار هستند. امکانات سئوی این ابزار باعث می‌شوند که محتوای تولیدی شما رتبه‌ی بهتری در موتورهای جستجو کسب کند. امکان زمان‌بندی پست‌ها در شبکه‌های اجتماعی برای مخاطبان هدف نیز از جمله دیگر امکانات این ابزار است.

همان‌طور که می‌دانید در نظر گرفتن اقدام به عمل یکی از راه‌های اصلی برای بالا بردن آمار بازدید از سایت است. این ابزار از راه‌های خلاقانه‌ای برای انجام این کار استفاده می‌کند.

آدرس سایت: www.hubspot.com

 

۴- heap

نمودارهای تحلیلی این ابزار می‌تواند به بسیاری از سوال‌های شما از جمله «چه تعداد بازدیدکننده به صورت روزانه عکس‌های برند من را به اشتراک می‌گذارند؟» و «کاربران کدام منطقه هر هفته به چه تعداد از پست‌ها علاقمند شده‌اند؟» پاسخ ‌دهد. شما تمام سوال‌های‌ خود را می‌توانید با استفاده از این ابزار تحلیلی پاسخ داده و تنها با یک کلیک آن را با اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید.

آدرس سایت: www.heapanalytics.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.