معرفی امکانات جدید اینستاگرام

امکان اشتراک گذاری در اینستاگرام

معرفی قابلیت‌های جدید اینستاگرام
0

شرکت فیسبوک به طور معمول قبل از انتشار امکانات جدید این امکانات را در اختیار بعضی کاربران در سراسر دنیا قرار می‌دهد تا پس از مشخص شدن و برطرف کردن مشکلات احتمالی این امکانات جدید را به صورت گسترده در اختیار کاربران قرار دهد. در ادامه امکانات جدیدی که به صورت آزمایشی در اختیار کاربران قرار گرفته است به شما معرفی می‌کنیم تا برای استفاده بهینه از آن‌ها آمادگی لازم را داشته باشید.

 

قابلیت اشتراک‌گذاری

قابلیت اشتراک‌گذاری از جمله نیاز‌هایی بود که همیشه کاربران اینستاگرام آن‌را احساس می‌کردند و نداشتن این قابلیت را نقطه ضعفی برای این شبکه اجتماعی می‌دانستند. سرانجام مدیران اینستاگرام تصمیم گرفتند این قابلیت را با نام «ریگرام (Regram)» به اینستاگرام اضافه کنند.

قابلیت اشتراک گذاری در اینستاگرام (ریگرام)
قابلیت اشتراک گذاری در اینستاگرام

 

امکان جست‌وجو گیف در استوری

 

با استفاده از این امکان کاربران برای استفاده از گیف‌ها در استوری می‌توانند گیف‌های مختلف را جست‌وجو کنند.

از دیگر امکاناتی که به اینستاگرام افروده خواهد شد می‌توان به «قابلیت آرشیو کردن استوری» و «امکان ایجاد لیست‌های مختلف از مخاطبان» اشاره کرد. فراموش نکنیم که چندی پیش مشخص شد اینستاگرام در حال آزمایش «قابلیت فالو کردن هشتگ‌ها» است. البته در بسیاری از موارد پس از آزمایش‌های اولیه تصمیم بر ارائه رسمی نشدن برخی از امکانات گرفته می‌شود.

اما آنچه که مشخص است اینستاگرام به دنبال تغییر رویه‌های ساختار اپلیکیشن خود می‌باشد. باید منتظر ماند تا مشخص شود کدام یک از این امکانات پیش از دیگر امکانات شانس عرضه عمومی شدن را خواهد یافت.

منبع: The Next Web

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.