ویژگی‌های جدید اپلیکیشن لینکدین

ویژگی‌های جدید اپلیکیشن لینکدین
1

لینکدین به تازگی اعلام کرده است که ویژگی‌های جدیدی را به اپلیکیشن موبایل خود اضافه خواهد کرد. طبق آخرین اظهارات این شرکت، تعداد کاربرانی که هر روز در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌کنند، ۳۰ درصد افزایش داشته و بعد از آپدیت جدید اپلیکیشن این شبکه اجتماعی، تعداد پیام‌های ارسال شده رشد ۲۴۰ درصدی داشته اشت. در واقع نیمی از جمعیت ۴۵۰ میلیون نفری کاربران آن به طور هفتگی از امکانات قسمت پیام‌های این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند. با همکاری مایکروسافت با این شرکت برای بهبود سرویس‌هایشان انتظار می‌رود که رشد این ابزارها ادامه داشته باشد.

لینکدین در ابتدا خبر از اضافه شدن ربات @inbot را داده است که به صورت اتوماتیک، جلسه‌ها را برای کاربران برنامه ریزی می‌کند.این ربات با گوگل کلندر شما همگام می‌شود و به تمام پیام‌هایی که داخلشان @inbot تایپ شده باشد دسترسی پیدا می‌کند و در لیست برنامه‌ریزی‌های شما به دنبال جای خالی و مناسب می‌گردد.

همچنین لینکدین چند ویژگی جدید را نیز به اپلیکیشن خود اضافه کرده است به عنوان مثال بعد از تعیین زمان جلسه، لینکدین مشخصات افرادی که قرار است در این جلسه حضور داشته باشند را به صورت نوتیفیکیشن برای شما ارسال می‌کند (حتی اگر آن اشخاص در لیست دوستان شما نباشند)، تا بتوانید با آمادگی بیشتری در جلسه حضور پیدا کنید. اما به منظور استفاده از هرکدام از این ویژگی‌ها شما باید ابتدا تقویم خود را با لینکدین همگام کنید.

همچنین لینکدین یک آموزش سریع درباره نحوه استفاده از چت گروهی را نیز در این اپلیکیشن منتشر کرده است.

1 نظر
  1. […] ویژگی های جدید اپلیکیشن لینکدین مدیر سوشال […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.