۶ تاکتیک برای اینکه برند‌تان مورد توجه شبکه‌های اجتماعی قرار بگیرد

۶ تاکتیک برای اینکه برند‌تان مورد توجه شبکه‌های اجتماعی قرار بگیرد
0

اگر از سرعت رشد شبکه اجتماعی‌ برندتان راضی نیستید زمان آن رسیده است که از تاکتیک‌های جدید استفاده کنید.

۱- از محتوای ویدیویی استفاده کنید

این روزها استفاده کردن از ویدیو تبدیل به بحث داغ شبکه‌های اجتماعی شده است. معمولا ویدیوها بیشتر از عکس‌ها دیده می‌شوند بنابراین استفاده از آن‌ها می‌تواند برند شما را شناخته‌تر کند.
استفاده از ویدیوهای لایو چالشی است که هر برندی باید از آن استفاده کند، ویدیوی لایو فیسبوک، پریسکوپ، یوتیوب و حالا اینستاگرام باعث می‌شوند توجه کاربرانن زیادی را به سمت شما جذب شود. ویدیوهای لایو امکان پخش اتفاقات در حال وقوع در هر لحظه و در هرجای جهان را دارند بنابراین شما را در مرکز توجه مردم قرار خواهند داد.

۲- اجازه دهید فالوئرهایتان تیم شما را بشناسند
همیشه برای دنبال کنندگان یک برند دیدن فضای داخلی و کارمندان یک شرکت هیجان‌انگیز خواهد بود چه بهتر که فضای داخلی شرکت شما را با استفاده از یک مراسمم که پویایی محیط کاری شرکت شما را نشان می‌دهد بشناسد. استفاده از استوری اینستاگرام می‌تواند گزینه مناسبی برای انتشار اینگونه محتواها باشد.

۳- در شبکه‌های اجتماعی فعال باشید
تمام هدف شبکه‌های اجتماعی این است که شما را در اجتماع قرار دهد. شاید این کار به نظرتان اتلاف وقت باشد اما سعی کنید هر هفته مقداری زمان گذاشته و رویی این موضوع کار کنید.
اول از همه داخل شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنید سپس دیگران را در بحث‌ها شرکت داده و اعتماد سازی کنید. و در نهایت می‌توانید محتوای مربوط به برند یا صنعتت کسب و کار خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارید. دقت داشته باشید تنها در صورتی باید این کار را انجام دهید که این محتوا برای افراد داخل شبکه اجتماعی شما مفید باشد. بعد از مدتی متوجه خواهید شد که فعال بودن چقدر شما را در مرکز توجه قرار داده و دیگران را با کسب و کار شما درگیر می‌کند.

۴- با اینفلونسرها همکاری کنید
این کار برای گسترش شبکه اجتماعی‌تان ضروری نیست اما می‌تواند کمک زیادی به شما بکند. مهم این است که بتوانید اینفلونسر مناسب که با کار شما در ارتباطط هست را پیدا کنید و از این طریق بتوانید مشتری درست را برای کسب و کارتان جذب کنید. برای انجام این کار باید به خوبی تحقیق کرده و کمی سرمایه گذاری کنید.

۵- استفاده صحیح و کارآمد از هشتگ‌ها داشته باشید
کاربر از طریق هشتگ شما را پیدا می‌کند، بنابراین با استفاده صحیح از آن‌ها می‌توانید افراد علاقه‌مند به کسب و کار خود را جذب کنید.
اگر در حال حاضر از هشتگ استفاده می‌کنید اما واکنشی از طرف مخاطبانتان نمی‌بینید باید روی این موضوع کار کرده و ببینید کدامیک از آن‌ها تاثیر گذار هستند وو کدامیک تاثیر کمتری دارند و سپس استراتژی خود را عوض کنید.

۶- از تبلیغات استفاده کنید
قرار گرفتن در مرکز توجه شبکه‌های اجتماعی بدون صرف هزینه امکان‌پذیر نیست. مشخص کردن هدف و شناخت مشتری کلید اصلی انجام این کار هستند و راه‌هایی متنوع زیادی برای انجام تبلیغات در این زمینه وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.